poezi dashurie me mungon

...ne enderr me shfaqesh duke me thene te dua dhe une duke te te perqafuar aq fort sa edhe rrahjet e zemres tende i degjoj ne krahanorin tim... zgjohem perseri... perse s'mund te jemi bashke???... te dua shpirti im...

Comments

Naim Bugari: shum poezi e bukur e qelluar

Bujo Bujamin: princi

Bujo Bujamin: princi

Argjend Hajdini: o qka pom pilqennn

besi love: Faleminderit...

leli hoot: shume poezi e bkr dh kengen e ka te bkr bravo

besi love: Faleminderit ... :-)

Emini .M: fantastike

besi love: Shume shume faleminderit... (Xhelal Xheladini Cdo nat ne enderr me vjen)

besi love: Faleminderit...