Emisioni "Komiteti" - Mysafir, Baton Haxhiu

Comments

Al Vo: I sujt,,i pregatitun,por i poshter,,,i korruptum ne palc.....EDi Rama- BAton HAxhiu - Fucking serbia.....3 armiqt e viteve te fundit

Adrian Venroe: Ja pra ku i keni. Këta dy janë motori kryesor i ofensivës mediale e propagandistike të PDK'së (Përsosshmërí Duke Kriminalizuar). Të apostrofuar si të pavarur këta dy diktojnë 90% të diskursit publik të Kosovës. Jo për shkak të bindjeve të tyre, por për shkak se jane lavirë. Përulsia e tyre është një e zezë që buron nga pafuqia dhe dobësia e karakterit të tyrë.

Thelleze Jupaj: You Tube

eleganti montreal: se jeni kazana prej mutit bathon e shummmmm tjer

eleganti montreal: qa ke organizu ti pleher analfabet.ti je vetem shpijun shrbimeve sekrete sllave

Helena Ferizaj: lum kosova se ju ka ju prsh shum 👏

Naim Bytyqi: Jeni te padurueshem he nanen

Hakuna Matata: Berat Lapoqi e Baton zuza, kombinim fatal

BA HA: Dyt jeni Shpijuna .S'ju shitet rrena mo.

Moon Safari: Qyri pdk-ejcat e flliqt. Baton analfabeti tu u munu me fole me gramatike. Ec bre qyp atje

Arlind Nikqi: borat ti me gazeten express se ke vendin as ne kazan ti je per drejtim nje kahesh me kamion mebeturinash direkt ne deponi berllogu

Al Palushi: Borat, ti nuk je kazan! Ti je vegsh.

Michael Lauber: Mangup dyt!

Lala Liqi: shpihuni i Udbes baton mut haxhiu qifsha dyve mu at nan dyt jan t klanit pronto

Fatmir: O mjer kush qe ty te ndegjon,matrapaz ,qen e pjatelepirs si ti O Baton Haxhiu ska krejt shqipetart.Bashk me ate Lopen e Indis me veshe si LLapush Burat Buzhaloviqin.